Radikal.com.tr yeni astroloji sayfası ile karşınızda!

Radikal.com.tr yeni astroloji sayfası ile karşınızda!
Radikal.com.tr yeni astroloji sayfası ile karşınızda!
Günlük, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumlarınızı takip edebileceğiniz; burçların kadın ve erkeklere göre özelliklerini okuyabileceğiniz ve burçların uyumlarını karşılaştırabileceğiniz yeni astroloji sayfamız Radikal.com.tr/astroloji yayında.

Astroloji danışmanımız Didem Şarman’ın köşesinde, içinde bulunduğunuz zamanın en önemli gezegen hareketlerinin anlamlarını açıklayan, günlük yaşamınızda yapmanız gereken seçimlerde size yardımcı olan ve astrolojiye dair en son ve güncel konuları takip edebileceğiniz yazılar okuyabilirsiniz.

Gezegenlerin retro zamanları, güneş ve ay tutulmaları, yeni ay ve dolunay zamanları, gökyüzünde oluşan önemli açılar ve bu açılara göre hayatınızı nasıl kolaylaştıracağınıza dair yazıların sunulacağı astroloji bölümümüzü ve köşe yazılarını takip ederek, yaşamınızdaki karar anlarınızda daha kolay hareket edebilir, içinde bulunduğunuz zamanın kalitesini yaşam yolunuza katkıda bulunacak şekilde anlamlandırabilirsiniz.Astroloji Nedir ?

Astroloji ilk uygarlıklardan bu yana günümüze aktarılmış en etkili zamanın kalitesini yorumlama sistemidir. Zamanın en ileri gelen matematikçileri, sanatçıları, filozofları ve düşünürleri astrolojiyi her daim kullanmışlar ve hayatlarına yıldızların rehberliği eşliğinde yön vermişlerdir. Astroloji kesinlikle fal değildir ve belirli istatistiksel değerlendirmeler ve hesaplamalara dayanan bir öngörü-tahmin sistemidir. 

Astroloji, zamanın çizgisinde ileri ve geri hareket edebilme kabiliyetine sahip, her bir parçanın bütünün bilgisine sahip olduğu bilinci ile hareket eden, içeride ne varsa dışarıda o vardır ilkesine dayanarak, kişinin karakteri, sahip olduğu yaşam potansiyelleri ile yaşam döngüsü içerisinde karşılaşacağı olayların, konuların, insanların rengi ve kişinin yapacağı muhtemel seçimleri tasvir eden, astronomi, psikoloji, sosyoloji gibi bilimlerden faydalanarak insanların yaşamına ışık tutan gökbilimleri sanatıdır.