AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ecertaş:

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ecertaş:
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ecertaş:
- "Bizim gençlik kolları olarak yapmamız gereken dost doğru, dimdik olmak, bilgi sahibi olmak. Bilgi sahibi olduğumuz konularda en güzel fikir sahibi oluruz. Allah'ın izniyle kimse karşımızda duramaz"

AYDIN (AA) - AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, "Bizim gençlik kolları olarak yapmamız gereken dost doğru, dimdik olmak, bilgi sahibi olmak. Bilgi sahibi olduğumuz konularda en güzel fikir sahibi oluruz. Allah'ın izniyle kimse karşımızda duramaz." dedi.

Aydın Kültür Merkezi'nde partisinin Aydın il ve ilçe teşkilatındaki gençlerle bir araya gelen Ecertaş, partideki gençlerden daha aktif siyaset yaparak, Türkiye'de 7'den 77'ye herkesle bir araya gelmelerini, beraberlik içerisinde çalışmalarını istedi.

AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin benimsediği maddi ve manevi değerler noktasında dik durması gerektiğini belirten Ecertaş, "Bizim gençlik kolları olarak yapmamız gereken dost doğru, dimdik olmak, bilgi sahibi olmak. Bilgi sahibi olduğumuz konularda en güzel fikir sahibi oluruz. Allah'ın izniyle kimse karşımızda duramaz. Kimse mücadele edemez bizimle ama mütevazı olmamız lazım. Özgüven sahibi ve sorumluluğumuzun farkında olmamız lazım." ifadelerini kullandı.

Ecertaş, Türkiye'nin terör saldırılarından dolayı yaşadığı acıların bir an önce bitmesi temennisinde bulundu.

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen de gençlere, doğru sözü, doğru yerde, zamanda, doğru kişiye doğru üslupla söylemeleri gerektiğine dikkati çekerek, "Tüm bu bilgilerinizi eğer sahaya yansıtmazsanız bu ülkeye katkı sağlayamazsınız. Bizim kendine güvenen ayaklarını yere basan bilgi sahibi, hikmet sahibi gençlere ihtiyacımız var. Sizler bu davanın AK Parti davasının geleceğe bakan yarınların umudusunuz yarın buralarda sizler olacaksınız." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Ecertaş 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerindeki çalışmalarda gösterdikleri başarılardan dolayı bazı partililere teşekkür belgesi verdi.