Aydınspor 1923 desteğin artmasını istiyor

Aydınspor 1923 desteğin artmasını istiyor
Aydınspor 1923 desteğin artmasını istiyor
- Yönetim kurulu üyesi Alhan: - "Desteğin sadece belediye başkanlarımızla sınırlı kalmasını değil, Aydın'ın önde gelen bürokrat ve siyasetçileri tarafından da verilmesini istiyoruz"

AYDIN (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923'te yönetim, son haftalarda başarılı performans ortaya koyan takıma desteğin artmasını istiyor.

 Siyah beyazlılarda yönetim kurulu üyesi Bilal Alhan, yaptığı açıklamada, Adnan Menderes Stadı'nda taraftar sayısınındaki artışın memnuniyet verici olduğunu, bunun daha da büyümesini arzuladıklarını belirtti.

Sezon başında "kümede kalsın yeter" gözüyle bakılan takımın bugün sergilediği performansla bu bakış açısını değiştirdiğini ifade eden Alhan, açıklamada "Bugün takımımızın arkasından binlerce insan Adnan Menderes Stadı'na akmaya başladı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı  Özlem Çerçioğlu ve Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan yönetim kurulumuzun ve futbolcuların çağrısını geri çevirmeyerek bize kucak açtı. Bu desteğin sadece belediye başkanlarımızla sınırlı kalmasını değil, Aydın'ın önde gelen bürokrat ve siyasetçileri tarafından da verilmesini istiyoruz" görüşlerine yer verdi.