Nazilli Belediyespor 6 futbolcu ile yollarını ayırdı

Nazilli Belediyespor 6 futbolcu ile yollarını ayırdı
Nazilli Belediyespor 6 futbolcu ile yollarını ayırdı
- Basın sözcüsü Özkat: "Geçen sezon kadromuza dahil ettiğimiz İsmail Baydil ve Oktay Gümüş'ün yanı sıra bu sezonun başında transfer ettiğimiz Ahmet Gökhan Güney, Umut Koçin, Mehmet Öztonga ve Metehan Andaç Özlü ile yollarımızı ayırma kararı aldık" - "Takıma faydalı olabilecek oyuncuları kadromuza dahil etmek istiyoruz"

AYDIN (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazilli Belediyespor'un basın sözcüsü Erkan Erkoç, 6 futbolcuyla yollarını ayırdıklarını bildirildi. 

Erkoç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, lig arası olması nedeniyle yönetim ve teknik ekibin kadroya ilişkin görüşmeler yaptığını ve bazı kararlar aldıklarını belirtti. 

Görüşmelerde orta saha, stoper ve defansa 3-4 oyuncu takviye yapılması konusunda görüş birliğine varıldığı ve bu konuda transfer komitesinin çalışma başlattığını kaydeden Erkoç, takıma faydalı olacağına inandıkları oyuncuları kadroya dahil etmek istediklerini söyledi.

Toplantıda bazı ayrılık kararlarının da alındığını bildiren Erkoç, "Geçen sezon kadromuza dahil ettiğimiz İsmail Baydil ve Oktay Gümüş'ün yanı sıra bu sezonun başında transfer ettiğimiz Ahmet Gökhan Güney, Umut Koçin, Mehmet Öztonga ve Metehan Andaç Özlü ile yollarımızı ayırma kararı aldık" dedi.

Erkoç, takımın ikinci yarı hazırlıklarının da yarın başlayacağını kaydetti.