Nazilli Belediyespor Teknik Direktöü Ertem

Nazilli Belediyespor Teknik Direktöü Ertem
Nazilli Belediyespor Teknik Direktöü Ertem
-"Zorlu bir periyoda girdik. 15 günde 5 maç yapacağız bu nedenle takım olarak tesislerde kamp kurmaya karar verdik""

AYDIN (AA) ? Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Nazilli Belediyespor'da teknik direktör Ahmet Kazım Ertem, zorlu bir periyoda girdiklerini, 15 gün içerisinde 5 maç yapacaklarını bu nedenle takım olarak kendi tesislerinde kampa girmeye karar verdiklerini söyledi.

Ertem, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yoğun bir maç trafiğine girdiklerini, kaybettikleri puanları telafi edeceklerini bildirdi.

Son 4 maçta 3 beraberlik bir de mağlubiyet aldıklarını ancak bu sonuçları hak etmediklerini ifade eden Ertem, "Zorlu bir periyoda girdik. Bu süre boyunca aile bağını ve takım olgusunu daha da güçlendirmek adına kendi tesislerimizde kamp kararı aldık. Birlik ve beraberlik sayesinde bu zorlu süreçten başarıyla çıkacağız. 15 günde 5 maç oynayacağız. Birlekte daha çok vakit geçirmek adına kamp kararı aldık. Tüm takım tesislerde kalacak. Bu zorlu periyottan birlik ve beraberlik sayesinde başarılı bir şekilde çıkacağız" dedi.

Siyah beyazlılar 30 Ekim Cuma günü Alpedo Kahraman Maraş, 3 Kasım Salı günü Bandırmaspor, 7 Kasım Cumartesi günü Anadolu Üsküdar 1908, 11 Kasım Çarşamba günü Pendikspor  ve son olarak 15 Kasım Pazar günü de Bayrampaşa ile karşılaşacak. 


  ETİKETLER:

  Anadolu

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Aile

  ,

  Pazar

  ,

  Lig

  ,

  Nazilli

  ,

  maç

  ,

  Birlik

  ,

  çarşamba