1 Kasım Genel Seçimi

1 Kasım Genel Seçimi
1 Kasım Genel Seçimi
- AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Bostan: - "Ülkemiz üzerinde şer planları yapan herkesi milletimiz, dize getirdi"

BALIKESİR (AA) - AK Parti'nin Balıkesir'den 4. sıra milletvekili adayı olan ve kesin olmayan sandık sonuçlarına göre Meclis'e girmeye hak kazanan Kasım Bostan, seçimlere ilişkin, "Ülkemiz üzerinde şer planları yapan herkesi milletimiz, dize getirdi" dedi.

Bostan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sonuçlara göre, Türk milletinin "istikrar ve güven" dediğini belirtti.

Milletin partisi olan AK Parti'nin tek başına göreve geldiğini vurgulayan Bostan, şunları kaydetti:

"AK Parti iktidarı, milletimize hayırlı uğurlu olsun. 13 yıldan bu yana yaptığımız hizmetleri, artırarak sürdüreceğiz. Ülkemiz üzerinde şer planları yapan herkesi milletimiz, dize getirdi. Öncelikle Balıkesirlilere bize inandıkları için teşekkür ediyoruz. Onlara layık olmak için gece gündüz çalışacağız. Balıkesir'e en iyi hizmetleri sunmak için gayret edeceğiz. Balıkesirlilerin yanında ve hizmetinde olacağız. Biz, Balıkesir'de doğduk, burada büyüdük bu kente hizmet borcumuz var. Bu borcu ödemek için yola çıktık. İnşallah bunu en iyi şekilde yerine getireceğiz."

Bostan, milletin 7 Haziran'dan sonraki süreçte iyi bir muhasebe yaptığını ve çıkış yolunun AK Parti'den geçtiğini gördüğünü belirterek, "Bugün milletimiz kararını verdi. Tekrardan tek başına iktidar yaptı. Ülkemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Bostan, 7 Haziran seçimi sonrası Balıkesir'de 3 olan milletvekili sayısını, bu seçimde 4'e yükselttikleri için mutlu olduklarını bildirdi.