Altıeylül Belediye Başkanı Kafaoğlu bir yıllık icraatlarını anlattı

Altıeylül Belediye Başkanı Kafaoğlu bir yıllık icraatlarını anlattı
Altıeylül Belediye Başkanı Kafaoğlu bir yıllık icraatlarını anlattı
BALIKESİR (AA) - Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, göreve geldikleri günden bu yana geçen bir yılda yaptıkları çalışmaları ve planlarını...

BALIKESİR (AA) - Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, göreve geldikleri günden bu yana geçen bir yılda yaptıkları çalışmaları ve planlarını anlattı.

Kafaoğlu, bir otelde düzenlediği basın toplantısında, ilçeye iki büyük park kazandırmak için proje hazırladıklarını söyledi.

Özellikle insana dokunan projelere önem verdiklerini dile getiren Kafaoğlu, şöyle konuştu:

"Altıeylül Geliştirme Merkezi açıyoruz. Binamız hazır durumda. Burada ilçe halkımıza çeşitli mesleki ve hobi eğitimleri vereceğiz. Bir de Alkart projemiz var. Bu proje ile ilçede belirlediğimiz yardıma muhtaç vatandaşlara her ay düzenli olarak yardım etmeyi amaçlıyoruz. Bu kart ile vatandaşlar, özellikle gıda ihtiyaçlarını mahallelerindeki bakkal ve marketlerden karşılayabilecek. Belediyelerin sadece yol, su ve kanalizasyon değil sosyal faaliyetlerine de önem vermesi gerektiğini düşünüyoruz."

AK Parti 'nin Balıkesir ve Türkiye genelindeki milletvekili listelerini de değerlendiren Kafaoğlu, "Milletvekili listelerinde kadın adaylara en çok yer veren parti AK Parti'dir.  CHP ve MHP 'nin Balıkesir'deki milletvekili listelerinde kadın aday bulunmuyor. Balıkesir'de sadece AK Parti listelerinde kadınlara yer verdi. 3 kadın adayımız listede yeraldı. Balıkesir'de 8 milletvekilliğinin de tümüne parti olarak talibiz. Biz AK Parti olarak üzerimize düşen tüm görevleri yapmaya hazırız" dedi.