Balıkesir'de asayiş

Balıkesir'de asayiş
Balıkesir'de asayiş
BALIKESİR (AA) -  Balıkesir'de bir hafta içinde yapılan aramalar ve kontroller neticesinde, hakkında tutuklama kararı bulunan 20 kişi, emniyet...

BALIKESİR (AA) -  Balıkesir'de bir hafta içinde yapılan aramalar ve kontroller neticesinde, hakkında tutuklama kararı bulunan 20 kişi, emniyet güçlerince yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, son 1 hafta içerisinde değişik suçlardan hapis cezası bulunan ve hakkında arama kararı bulunan 20 şahıs Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak cezaevine teslim edildi. Bunun yanısıra ilçede 3 hırsızlık olayına karışan ve hakkında 20 yıl hapis cezası kesinleşmiş olan R.S. ile 5  ayrı hırsızlık olayına karışan ve hakkında 11 yıl hapis cezası verilen M.Ö'nün de emniyet güçlerince yakalandığı ve cezaevine teslim edildiği kaydedildi.

Yakalamalarda, 1 tabanca, 1 şarjör, 3 yüzük, 1 çift arapça taşlı altın küpe, 1 cep telefonu, 2 gram tütünle karışık kubar esrar, 3 gram toz esrar, 3 uzun tornavida, 1 çift eldiven, 2 para cüzdanı, 1 kol saati ele geçirildi.