Balıkesirspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu

Balıkesirspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu
Balıkesirspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu
- Seçime tek aday olarak giren Çiftçi, başkanlığa seçildi

BALIKESİR (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Balıkesirspor'un olağanüstü genel kurulunda seçime tek aday olarak giren Feyyaz Çiftçi, başkanlığa seçildi.

Karesi AVM Konferans Salonu'nda yapılan kongreye 391 delegeden, 264'ü katıldı. Genel kurulda eski yönetim oy birliği ile ibra edildi. Genel kurulun açılış konuşmasını yapan eski başkan Tuna Aktürk, kulübe destek olanlara teşekkür ederken, yeni yönetime de başarılar diledi.

Oy birliğiyle başkanlığa seçilen Çiftçi, yaptığı konuşmada eski yönetime çalışmalarından dolayı teşekkür ettikten sonra, projeleri hakkında bilgiler verdi.

Kulübün ilk olarak biriken borçlarını ödeyerek sabit gelirli bir kurum haline getirmek istediklerini ifade eden Çiftçi, şunları kaydetti:

"İlk önceliğimiz kulübü bulunduğu ligde tutmak. Ondan sonraki hedefimiz ise kulübe sabit gelirler getiren yatırımlar yapmak. Amacımız Balıkesirspor'u içinde bulunduğu zorluklardan kurtararak yeniden Süper Lig'e çıkartmak. Bu kongre salonundan birlik ve beraberlik içinde çıkmamız önemli. Hepimiz aklıselim insanlarız. Yaşadığımız süreç hepimizin malumudur. Geçmişte kim hata yaptıysa yaptığı hatalardan ders çıkarsın. Ben şahsen çıkarttım. Herkesinde bu özveride bulunmasını istiyorum."

Çiftçi, başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Nazmi Yarış, Mahmut Özbulut, Baytullah Özdil, Süleyman Akar, Yaşar Özmen, Harun Atabay, Remzi Boncuk, Gökhan, Bahar, Yalçın Dereli, Oğuz Atan, Şahkan Saltık, Alper Lale, Hakan Özışıkoğlu, İsmail Uzan, Murat Keloğlu, Metin Kurt, Uğur Erkan, Hikmet Küçük, Umut Kırtıl, Tekin Özcan.