Balıkesirspor Teknik Direktörü Özdeş:

Balıkesirspor Teknik Direktörü Özdeş:
Balıkesirspor Teknik Direktörü Özdeş:
- "Medicana Sivasspor maçından sonra yaptığım açıklamalar bazı bölgesel ve yerel yayın organlarında farklı şekilde yorumlanmıştır. Bu yorumlar beni derinden üzmektedir"

BALIKESİR (AA) -  Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Balıkesirspor'un Teknik Direktörü Kemal Özdeş, "Medicana Sivasspor maçından sonra yaptığım açıklamalar bazı bölgesel ve yerel yayın organlarında farklı şekilde yorumlanmıştır. Bu yorumlar beni derinden üzmektedir" ifadesini kullandı.

Özdeş, kulübün  resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, geçen hafta deplasmanda Medicana Sivasspor maçı sonrası bazı ifadelerinin bölgesel ve yerel basın organlarınca çarpıtıldığını ileri sürdü.

 

Bu durumdan üzüntü duyduğunu vurgulayan Özdeş, şunları kaydetti:

"Medicana Sivasspor maçından sonra yaptığım açıklamalar bazı bölgesel ve yerel yayın organlarında farklı şekilde yorumlanmıştır. Bu yorumlar beni derinden üzmektedir. Yaptığım bu açıklamalar gerçek Balıkesirspor sevdalılarına değil, geldiğim günden beri takımım için olumsuz beklenti yaratanlaradır. Gerçek taraftarımız Balıkesir'de oynadığımız bütün maçlarımızda yanımızda olmuştur, bundan sonraki maçlarda da yanımızda olacaklarını biliyoruz. Bu yarışı sonuna kadar sürdürmek ve sonunda amacımıza ulaşmak istiyoruz. Pazar günü oynayacağımız bu çok önemli maçta, taraftarımızın bize güç katacağına inanıyoruz."