Balıkesirspor Teknik Direktörü Sözeri:

Balıkesirspor Teknik Direktörü Sözeri:
Balıkesirspor Teknik Direktörü Sözeri:
- "Hedefimiz, ilk iki takım içine girerek yeniden Süper Lig'e çıkmak"

BALIKESİR (AA) - Balıkesirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, PTT 1. Lig 'de sezonu ilk iki sırada tamamlayarak, yeniden Süper Lig'e yükselmek istediklerini söyledi.

Sözeri, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iyi ve iddialı bir takım kurduklarını belirterek, 1. Lig'e renk katacak futbol oynayacaklarını vurguladı.

Sezonun ilk haftasında karşılaşacakları Gaziantep Büyükşehir Belediyespor müsabakası için hazırlıkları sürdürdüklerini dile getiren, Sözeri şöyle konuştu:

"Hedefimiz, ilk iki takım içine girerek yeniden Süper Lig'e çıkmak. Bu anlamda çalışmalarımız devam ediyor. Takımımızın morali iyi. Oyuncularımız hem taraftarlarıyla buluşmayı hem de güzel bir oyunla galibiyet almayı hedefliyor. Bunu gerçekleştirecek güç ve konsantrasyona sahibiz. İnşallah bunu gerçekleştirip lige 3 puanla başlayacağımıza inanıyorum."

Takıma oyun kurucu bir futbolcu almayı istediklerini anlatan Sözeri, "Bu pozisyondaki Eren Özen'in kart cezası veya sakatlığı olması durumunda sıkıntı yaşayabiliriz. Özellikle yabancı bir oyuncu istiyoruz. Takıma katkı verecek bir isim alacağız. Sadece transfer olması için araştırma yapmıyoruz. 15 gün içinde bu yeni oyuncumuzu da kadromuza katacağız" ifadelerini kullandı.