Balıkesirspor'a antrenman sahası verilmediği iddiası

Balıkesirspor'a antrenman sahası verilmediği iddiası
Balıkesirspor'a antrenman sahası verilmediği iddiası
- Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Hocaoğlu: "Balıkesirspor Kulübünden ilk defa bugün Büyükşehir Belediyespor Kulübümüze saha tahsisi için resmi başvuru yapılmıştır"

BALIKESİR (AA) - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Balıkesirspor'a antrenman sahası verilmediği iddiasına ilişkin, "Balıkesirspor Kulübünden ilk defa bugün Büyükşehir Belediyespor Kulübümüze saha tahsisi için resmi başvuru yapılmıştır" ifadesini kullandı.

Hocaoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediyespor'dan antrenman sahası tahsisiyle ilgili Balıkesirspor Kulübünün hiçbir resmi talebi olmadığı halde varmış gibi polemik oluşturulduğunu ve kamuoyunun bu şekilde yanıltıldığını savundu.

Bu durumun hem kendilerini hem de Balıkesirlileri üzdüğünü belirten Hocaoğlu, şunları kaydetti:

"Balıkesirspor Kulübü ile ilk defa bu konuda resmi bir yazışma olmuş ve gereği tarafımızdan derhal yapılmıştır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Balıkesirspor'un antrenman sahası tahsisiyle ilgili Büyükşehir Belediyespor'a hiçbir resmi başvuru olmamıştır. Balıkesirspor Kulübünden ilk defa bugün Büyükşehir Belediyespor Kulübümüze saha tahsisi için resmi başvuru yapılmıştır. Balıkesir Büyükşehir Belediyespor olarak, Süper Lig'de bu hafta Galatasaray ile karşılaşacak takımımız Balıkesirspor'a başarılar dileriz."