Balıkesirspor'da Adanaspor maçı hazırlıkları

Balıkesirspor'da Adanaspor maçı hazırlıkları
Balıkesirspor'da Adanaspor maçı hazırlıkları
- Teknik direktör Sözeri: "Güzel bir mücadele ile agresif, istekli, arzulu, coşkulu bir şekilde bu maçı kazanacağız"

BALIKESİR (AA) - Balıkesirspor, PTT 1. Lig 'de sahasında Adanaspor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını sürdürdü.

Balıkesir Atatürk Stadyumu'nda, teknik direktör Erkan Sözeri yönetimindeki antrenmanda, kondisyon ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapıldı.

Sözeri, idmanın ardından kulüp tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Adanaspor'u yenmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Elazığspor'a yenilmelerinin hem takımı hem de taraftarları üzdüğünü belirten Sözeri, "Taraftarımızı Adanaspor maçına bekliyoruz. Bize küsmesinler. Şunun farkındayız; Kardemir Karabükspor gibi önemli bir takımı yendik ama Elazığ'da bekleneni yapamadık. İki adım ileri, bir adım geri şeklinde değil tabi. Taraftarı üzdüğümüzü düşünüyoruz ancak bunu telafi edeceğiz. Telafisi zaten Adanaspor maçı. Güzel bir futbol ve karşılaşma olması ana hedefimiz" diye konuştu.

"Hep şunu söylüyorum; sahaya çıkarsınız, her şeyinizi verirsiniz ama olmaz. İnsanlar bunu görür ama takdir eder" diyen Erkan Sözeri, şu ifadeleri kullandı:

"Elazığspor karşısında yapamadık, Adanaspor karşısında kesin yapacağız. Bunun sözünü rahatlıkla verebilirim. Taraftarlarımız rahat olsun. Güzel bir mücadele ile agresif, istekli, arzulu, coşkulu bir şekilde bu maçı kazanacağız. Tabi burada Adanaspor'u küçümsemiyoruz. Her rakibe saygılıyız ancak artık kredimiz yok. Üç puanla kapatmak ana hedef."

Takımda kart cezalısı oyuncu bulunmadığını anlatan Sözeri, Dilaver Güçlü'nün ameliyat edildikten sonra 2,5 ay içinde sahalara dönmesini beklediklerini sözlerine ekledi.