Balıkesirspor'da iç transfer çalışmaları

Balıkesirspor'da iç transfer çalışmaları
Balıkesirspor'da iç transfer çalışmaları
- Kulüp Sözcüsü Güneş: - "Bizimle sözleşmeleri bulunan Ermin Zec, Ante Kulusic, Berkan Emir ve Eray Ataseven, Süper Lig'de oynamak istiyor"

BALIKESİR (AA) -  Spor Toto Süper Lig 'den PTT 1. Lig'e düşen Balıkesirspor, iç transfer çalışmalarını hafta sonuna kadar tamamlamayı planlıyor.

Kulüp Basın Sözcüsü Cengiz Güneş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 8 oyuncunun takımda kalmayı, 8 oyuncunun ise ayrılmayı düşündüğünü söyledi.

Hasan Hatipoğlu'nun kulüpten ayrılmak istediğini belirten Güneş, şunları kaydetti:

"Kalecimiz Emrullah Şalk, kiralık gelen Gökhan Ünal ve yine kiralık olan Sercan Yıldırım'ın sözleşmeleri bitti. Bu oyuncularımız takımdan ayrılmak istiyor. Yine bizimle bir süre daha sözleşmeleri bulunan Ermin Zec, Ante Kulusic, Berkan Emir ve Eray Ataseven, Süper Lig'de oynamak istiyor. Bu oyuncularımız bonservislerini getirdikleri takdirde takımdan ayrılabilecek. Bunların yanında Ali Öztürk, Burak Çalık, Muğdat Çelik, İlhan Depe, Aykut Çeviker, Bülent Cevahir, Ertuğrul Furkan ile Andrija Vukovic takımda kalmak istiyor ve oyuncularımızla yeniden masaya oturacağız."

Kırmızı beyazlılarda Andre Santos, 2017 yılının mayıs ayına kadar sözleşmesi olmasına rağmen alacaklarının ödenmemesini gerekçe gösterip sözleşmesini feshederken, Andre Nuno sakatlığı nedeniyle takımdan lig bitmeden ayrılmıştı. Roland Vargas ve Vitor Gomes, izin isteyerek henüz sezon bitmeden ayrılmış, Isaac Promise ve Tomislav Glumac'ın sözleşmeleri sona ermişti.