Bandırma Belediyesi "Gençlik ve Spor Merkezi" kuruyor

Bandırma Belediyesi "Gençlik ve Spor Merkezi" kuruyor
Bandırma Belediyesi "Gençlik ve Spor Merkezi" kuruyor
BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde "Gençlik ve Spor Merkezi" kurulacağı bildirildi.Belediye Başkanı...

BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde "Gençlik ve Spor Merkezi" kurulacağı bildirildi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza, yaptığı açıklamada, çeşitli yaş gruplarının halk oyunları, satranç, jimnastik kursları ve spor faaliyetlerinin verileceği bir spor merkezinin kurulacağını söyledi.

Tüm gençlerin beden ve ruh sağlığını korumak için böyle bir sosyal faaliyet içine girdiklerini ifade eden Mirza, şunları kaydetti:

"Sosyal belediyecilik anlayışımızla gençliğin yaşadığı sorunların çözümüne katkıda bulunmak istiyoruz. Amacımız gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir ortam sağlamak. Toplumun önemli bir kesimini oluşturan çocuklarımızı ve gençlerimizi, sokaklardan, kahve köşelerinden, oyun salonlarından kurtaracak projeleri hayata geçirmeyi, bir görev ve önemli bir hizmet sayıyor ve bunun için çalışmalarımızı hızlandırıyoruz."

 


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Oyun

  ,

  Kahve

  ,

  ruh

  ,

  kültür

  ,

  sosyal

  ,

  hizmet