Bandırma Galatasaray Taraftarları Derneği'nde şampiyonluk coşkusu

Bandırma Galatasaray Taraftarları Derneği'nde şampiyonluk coşkusu
Bandırma Galatasaray Taraftarları Derneği'nde şampiyonluk coşkusu
BALIKESİR (AA) - Bandırma Galatasaray Taraftarlar Derneği Lokali, şampiyonluk kutlamalarıyla coşkulu bir törenle açıldı.Dernek Başkanı Hakan Yücel,...

BALIKESİR (AA) - Bandırma Galatasaray Taraftarlar Derneği Lokali, şampiyonluk kutlamalarıyla coşkulu bir törenle açıldı.

Dernek Başkanı Hakan Yücel, açılışta, Bandırma'da Galatasaraylılık ruhu ve Metin Oktay centilmenliğini en iyi şekilde yaşatacaklarını söyledi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ise Galatasaraylı olmaktan  büyük mutluluk duyduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Tüm takımlarımız, bu ülkenin takımları ama benim gönlümde de bir aslan yatıyor. Spor, dostluk, barış ve kaynaşmadır, Ancak sporda mutlaka bulunması gereken özellik, centilmenliktir. Galatasaray, hem Türkiye  hem de dünyada centilmenliğiyle örnek oluyor. Avrupa Kupası'nı kazanan tek Türk takım olmasından gurur duyuyorum, Galatasaray gibi büyük bir kulübün taraftarı olmaktan gurur duyuyorum. Türkiye'de 4 yıldızı takan ilk takım olmaktan gurur duyuyorum."

Açılışa, Galatasaray Kulübü'nün Bandırma'daki divan kurulu üyesi Osman Kocaman da katıldı.

Bandırma Taraftarlar Derneği tarafından bir otelde gerçekleşen şampiyonluk kutlaması da coşkulu geçti. Dernek Başkanı Yücel, kutlamalarda, "İsmi geçtiğinde eğer nabzınız yükseliyorsa siz gerçek bir Galatasaraylısınız demektir" dedi.

 Kutlamalarda, dernek yönetim kurulunun en yaşlı üyesi Cengiz Akıncı ve en küçük Galatasaraylı Ayaz Timur Odaman adlı bebeğe forma hediye edildi.