Bandırma tenis turnuvası sona erdi

Bandırma tenis turnuvası sona erdi
Bandırma tenis turnuvası sona erdi
BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi ve Bandırma Tenis Kulübü'nün düzenlediği tenis turnuvası sona erdi.Paşakonak Mahallesi'nde düzenlenen ve 60...

BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi ve Bandırma Tenis Kulübü'nün düzenlediği tenis turnuvası sona erdi.

Paşakonak Mahallesi'nde düzenlenen ve 60 sporcunun katıldığı turnuvada, Yeni Başlayan Bayanlar kategorisinde Fatoş Akan, Yeni Başlayan Erkekler kategorisinde Hakan Yenal, Bayanlar kategorisinde Refia Erdoğan, Erkekler kategorisinde ise Ogün Erdemir birinci oldu.

Turnuvanın kapanış konuşmasını yapan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, turnuva sayesinde  spor adına güzel bir faaliyet yaptıklarını belirtti.

Tenisin herkes tarafından yapılabilecek bir spor olduğunu vurgulayan Mirza, şunları kaydetti:

"Tenis sadece elitlerin sporu değil. Bu süreçte belediyemizi de suçlayanlar oldu. Çevrede sadece birkaç kişiyi geçmeyen bu başarıları, bu katılımları, insanların spor yapmasını hazmedemeyen insanlar, Bandırma Belediyesi'ni suçladı. Tenis Kulübünü ve hatta burada oynayan insanları taciz ettiler. Bunu doğru bulmuyorum. Bu saha spor amaçlı kurulmuştur. Çocuklarımız basketbol , oynar, voleybol oynar, tenis severler tenis yapar, spora hizmet eder. Bu saha burada bisikletle dolaşmaya, akülü arabayla dolaşılsın diye yapılmadı. Tenis biter, basketbol başlar, kimseye engel olunacak bir durum yok. Dolayısıyla bizde Bandırma Belediyesi olarak her türlü spor desteklediğimiz gibi tenis sporunu da destekliyoruz."

Konuşmanın ardından dereceye giren sporculara madalyaları verildi.

 


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  spor

  ,

  Belediye

  ,

  Voleybol

  ,

  hizmet