Bandırma'da ''Hoşgeldin bebek'' projesi

Bandırma'da ''Hoşgeldin bebek'' projesi
Bandırma'da ''Hoşgeldin bebek'' projesi
BALIKESİR (AA) - AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan "Hoş Geldin Bebek'' projesi kapsamında 7 ay içerisinde doğan 245 bebeğe...

BALIKESİR (AA) - AK Parti Bandırma İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan "Hoş Geldin Bebek'' projesi kapsamında 7 ay içerisinde doğan 245 bebeğe çeşitli hediyeler verildi.

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, başlattıkları kampanya çerçevesinde yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ettiklerini söyledi. 

Yeni doğum yapan aileleri ziyaret etmek ve ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla 10 kişilik bir ekip kurduklarını belirten Kasapoğlu, "Ekonomik sıkıntısı olan ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması ve yeni doğan bebeklerin her türlü masraflarının karşılanması için kurduğumuz ekiple birlikte ziyaretlerimiz devam ediyor. Ekiplerimiz, doğum yapan aileleri ilk olarak hastanelerde ziyaret ediyor ardından da evlerine misafir oluyor'' dedi. 

Proje kapsamında 7 ayda 245 aileye ulaştıklarını belirten Kasapoğlu, ziyaretlerde bebeklerin ihtiyaçlarının yanı sıra annelere de çeşitli hediyeler verdiklerini sözlerine ekledi.