Bandırma'da şehitler için dua edildi

Bandırma'da şehitler için dua edildi
Bandırma'da şehitler için dua edildi
BALIKESİR (AA) - Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, cuma namazının ardından terör saldırılarında şehit olan asker ve polisler için dua...

BALIKESİR (AA) - Balıkesir'in Bandırma ilçesinde, cuma namazının ardından terör saldırılarında şehit olan asker ve polisler için dua edildi.

Bandırma  İlçe Müftüsü Süleyman Küçük, konuşmasında Türk milletinin en önemli harcı olan kardeşliğinin, son zamanlarda bir kez daha hedef alındığını söyledi.

Küçük, birçok mihrakın güdümünde olan gözü dönmüş terörün, ülkenin huzurlu havasını ortadan kaldırmak üzere yeniden harekete geçtiğini ifade ederek, "Neredeyse her gün bir şehit cenazesi memleketimizin birlik ve esenliği üzerine kara bir haber olarak düşmektedir. Bu haberler milletçe ihtiyaç duyduğumuz kardeşliğin husumet ve nefretle yer değiştirmesinde ne yazık ki bir hayli etkili olmaktadır" dedi. 

Masum canların katledilmesine sebep olanların, bunun hesabını elbette bir gün Allah'a vereceklerini belirten Küçük, "Vatan, bayrak, millet ve mukaddes değerler için hayatının baharında toprağa düşen kahraman şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyorum" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Balıkesir

  ,

  şehit

  ,

  haber

  ,

  Asker

  ,

  Vatan

  ,

  ilçe

  ,

  Birlik