Bandırma'da, yeşil alan protokolü

Bandırma'da, yeşil alan protokolü
Bandırma'da, yeşil alan protokolü
BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi ile 6. Ana Jet Üs Komutanlığı arasında imzalanan protokolle, General Balcı Çamlığı 2 yıllığına belediyenin...

BALIKESİR (AA) - Bandırma Belediyesi ile 6. Ana Jet Üs Komutanlığı arasında imzalanan protokolle, General Balcı Çamlığı 2 yıllığına belediyenin kullanımına verildi.

Bandırma Belediyesinde düzenlenen protokol ile Paşakonak Mahallesi'nde 6. Ana Jet Üs Komutanlığı sınırları içinde bulunan General Balcı Çamlığı 2 yıllığına belediyeye verildi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza, törende yaptığı konuşmada, bölgenin ilçenin en güzel yeşil alanları içinde yer aldığını söyledi. Çamlığın spor ve park olarak değerlendirileceğini ifade eden Mirza, şunları kaydetti:

"Çamlığa halkımızın ücretsiz olarak yararlanabileceği tenis kortları, basketbol sahaları koşu alanları ve bisiklet parkurları gibi spor amacıyla kullanabilecekleri alanlar yapılacak. Bu projeye katkıda bulunan başta 6. Ana Jet Üs Komutanlığı olmak üzere maliye , Genelkurmay Başkanlığı ve Hazine Müsteşarlığına teşekkür ediyorum. Yıllardır beklediğimiz ve halkımızın hizmetine açmak için gün saydığımız bu alanı kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz."