Bandırma'dan kısa kısa

Bandırma'dan kısa kısa
Bandırma'dan kısa kısa
- AK Parti İlçe Başkanı Bostancı: "Bandırmalı vatandaşlarımızla aramızda gönül köprüsü oluşturacağız"

BALIKESİR (AA) - AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Alp Bostancı, vatandaşlarla aralarında gönül köprüsü oluşturacaklarını söyledi.

Bostancı, gazetecilere yaptığı açıklamada, milletvekili adayı Sema Kırcı'nın, Bandırma için şans olduğunu belirterek, "Kadınlar, siyasi atmosferi olumlu yönde etkiliyor. Bandırma'ya da bir bayan eli değmeliydi, iyi oldu. Sema hanımla birlikte el ele vererek, Bandırma için iyi hizmetler üreteceğimize inanıyorum" dedi.

Bandırmalılarla aralarında gönül köprüsü oluşturacaklarını anlatan Bostancı, şöyle konuştu:

"Yönetim kurulumuzda, mesleklerinde başarılı, duyarlı, inançlı kişiler yer alıyor. Bu kadroyla yeni bir sinerji yakalamak istiyoruz. Biz, milliyetçi, muhafazakar, demokrat ve mağdur insanların partisiyiz. Bandırma'daki yerel seçimi kaybetmekten kendimize gerekli dersleri çıkardık ve hatalarımızı gördük. Biliyoruz ki Bandırmalı, güler yüzlü hizmet istiyor. Özelinin dokunulmasına karşı çıkıyor. Bandırma'da yaşayanlar, biat toplumu değil."

Bostancı,  CHP 'nin, Sedat Pekel döneminde projeleri olmadan, sadece güler yüzle seçim kazandığını, şimdi aynı uygulamayı Dursun Mirza'nın sürdürdüğünü savunarak, "Ancak bu yerel yönetim, 5 yıllık görev süresi içinde sadece yeni pazar yeri yapmakla yetinirse başarılı sayılmaz. Bandırma, çok daha kalıcı ve yeni yatırımlar bekliyor. Kaldı ki yeni pazar yeri, Bandırma için öncelikli hizmet değildi" ifadesini kullandı.

- Beşiktaşlılar Derneği

Bandırma Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Şeref Figen, kuruluşlarının 20'nci yılı dolayısıyla etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi.

Figen, düzenlediği basın toplantısında, 17 Ekim'deki etkinlikler kapsamında, Cumhuriyet Alanı'ndaki Atatürk Anıtı'na çelenk konulup saygı duruşunda bulunacaklarını bildirdi.

Aynı gün Beşiktaş U-13 takımı ile Bandırmaspor U-13 takımının maç yapacağını belirten Figen, "Ayrıca, Ayvalık ve Bursa'dan gelecek voleybol takımlarımız da olacak. 20'nci yılımızı en iyi şekilde kutlayacağız" dedi.

Figen, voleybol ve futbol dallarında faaliyet gösteren Bandırma'daki spor okullarının yalnız Beşiktaşlılara değil, herkese açık olduğunu kaydetti.