Bandırmaspor, altyapı hocalarına emanet

Bandırmaspor, altyapı hocalarına emanet
Bandırmaspor, altyapı hocalarına emanet
- Balıkesir temsilcisini Orduspor maçına Faruk Ahlatlı ve Mustafa İzgi hazırlayacak

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'un başkanı Erhan Elmastaş, teknik direktör Kemal Kılıç'ın istifasının ardından, takımı Orduspor maçına altyapı hocaları Faruk Ahlatlı ve Mustafa İzgi'nin hazırlayacağını bildirdi.

Elmastaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2 maça teknik direktör olmadan çıkabilme haklarının bulunduğunu ancak transfer komitesinin teknik direktör arayışları kapsamında bazı görüşmeler gerçekleştirdiğini belirtti.

En geç 15 gün içinde  kulüp bünyesinde yaşanan teknik direktör problemine çözüm bulacaklarını vurgulayan Elmastaş, "Bu konuda çok aceleci davranmıyoruz. Hedefimiz, alınan mağlubiyetlerin ardından takıma motivasyon kazandıracak ve başarıya aç teknik heyetle çalışmaktır. Bu konuda seçici davranıyoruz" dedi.

Elmastaş, bu hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Orduspor müsabakasına da değinerek, "Orduspor müsabakasından puan ve puanlar alarak yükselişe geçmek istiyoruz. Bu geçiş sürecini en az zararla atlatmak istiyoruz" değerlendirmesinde bulundu.


  ETİKETLER:

  Orduspor

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Motivasyon

  ,

  Lig

  ,

  Kulüp

  ,

  hafta sonu