Bandırmaspor Başkanı Elmastaş:

Bandırmaspor Başkanı Elmastaş:
Bandırmaspor Başkanı Elmastaş:
- "2015-2016 sezonunda bayan taraftar ile 15 yaşın altındaki çocuklarımız maçları ücretsiz izleyecek."

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor Kulübü Başakın Emrah Elmastaş, "2015-2016 sezonunda bayan taraftar ile 15 yaşın altındaki çocuklarımız maçları ücretsiz izleyecek" dedi.

Kulübün Özsoylar İş Merkezinde bulunan ofisinde basın toplantısı düzenleyen Elmastaş, Bandırmaspor yönetimi olarak kötü tezahüratın önüne bu yöntemle geçmeyi hedeflediklerini belirtti. Taraftarların yapmış olduğu kötü tezahüratların kulübe ağır faturalara neden olduğunu dile getiren Elmastaş, şunları kaydetti:

"Geçtiğimiz sezon taraftarların neden olduğu kötü tezahürattan dolayı 32 bin lira idari para  ve 1 maç saha kapatma cezası aldık. Hedefimiz bu yıl Bandırmaspor taraftarlarının maçları centilmenlik kuralları içerisinde izlemesini talep ediyoruz. Bu kapsamda yönetim kurulumuz bir dizi tedbirler almıştır. 2015-2016 sezonunda bayan taraftar ile 15 yaşın altındaki çocuklarımız maçları ücretsiz izleyecek."

 Bu yıl Bandırmaspor'un 50. kuruluş yıl dönümü olduğunu hatırlatan Elmastaş, "Yönetim kurulu olarak Bandırmaspor ve taraftarına kuruluşumuzun 50 yılında şampiyonluk hediye etmek istiyoruz" dedi.

Sportif Direktör Süleyman Takunyacı ise, "Hedefimiz bu yıl şampiyonluk. Takımımız iskeletini bozmadan yapacağımız 4 takviye ile transfer sezonun tamamlamayı ön görüyoruz. Almayı planladığımız mevkiler sağ ön kanat, stoper, orta saha mevkilerinde olacaktır" diye konuştu.