Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Gülmezgil:

Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Gülmezgil:
Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Gülmezgil:
- ''Bu maç ve bundan sonraki maçlarda seyircimizi, sahaya ve takımımıza destek vermeye çağırıyoruz.''

BALIKESİR (AA) -  Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor'un kulübü basın sözcüsü Can Gülmezgil, Göztepespor maçına ilişkin, ''Bu maç ve bundan sonraki maçlarda seyircimizi, sahaya ve takımımıza destek vermeye çağırıyoruz.'' dedi.

Pazar günü Bandırma'da oynanacak Göztepe A.Ş. maçı öncesi basın toplantısı düzenleyen Gülmezgil, Göztepe ile aralarındaki 5 puan farkın olmasını dikkate almadan karşılaşmaya 3 puan için çıkacaklarını vurguladı.

Gülmezgil, ''Bu maç ve bundan sonraki maçlarda seyircimizi, sahaya ve takımımıza destek vermeye çağırıyoruz. Seyircimizin, stada girebilmesi için çeşitli önlemler aldık. 2 bin 200 mavi bilet bastırdık. Bu biletler yeni kapalı önünde satılacak. 3 mavi bilet gişesi saat 10.00'da açılacak. Bin 900 bilette eski kapalı olmak üzere maç için 6 bin bilet basılıp, yine 10 liradan satılacak. 10 yaş altı çocuklardan ise bilet istemeyeceğiz'' diye konuştu.

Maçta özel güvenlik önlemlerinin arttırılacağına dikkati çeken Gülmezgil, ''' Ceza sınırındayız. Taşkınlık ve küfür bundan sonra evimizde oynayacağımız Kırklareli maçında seyircisiz oynama kararı getirir.'' ifadesini kullandı.