Bandırmaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Karlahan:

Bandırmaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Karlahan:
Bandırmaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Karlahan:
- "Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Siyasi partilerimiz ve sivil toplum örgütleri 4 yıldan beri kapsından döndüğümüz PTT 1. Ligi'ne bu yıl çıkabilmek için elinden geleni yapmalıdır"

BALIKESİR (AA) -  Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Göksel Karlahan, "Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Siyasi partilerimiz ve sivil toplum örgütleri 4 yıldan beri kapsından döndüğümüz PTT 1. Ligi'ne bu yıl çıkabilmek için elinden geleni yapmalıdır" dedi. 

Bandırmaspor'un 4 yıldır kapısından döndüğü PTT 1. Lig'e önümüzdeki sezon sonunda katılabileceğini ifade eden Karlahan, bunda yeni oluşan yönetimin çok etkili olacağını belirtti.

Bu oluşuma katkı veren herkese teşekkür eden Karlahan, "Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Siyasi partilerimiz ve sivil toplum örgütleri 4 yıldan beri kapsından döndüğümüz PTT 1. Ligi'ne bu yıl çıkabilmek için elinden geleni yapmalıdır. Her şey Bandırmalılar için her şey Bandırmaspor için olmalı" dedi.

Öncelikli hedeflerinin taraftarların iç saha maçlarına olan ilgilerini arttırmak olduğunu dile getiren Karlahan, "Yıl içinde maçlara gelen toplam seyirci sayımız 30 bin. Bu rakam kriterlerin çok altında. Öncelikli hedefimiz sabit gelir kaynakları oluşturmak ve ardından taraftarlarımızın maçlara olan ilgisini arttırmaktır" diye konuştu.

2014-2015 futbol sezonunda bir defa saha kapatma ve 32 bin lira idari para cezası aldıklarını hatırlatan Karlahan, 2015-2016 sezonunda taraftardan centilmenlik kuralları içinde destekleme çağrısında bulundu.