Bandırmaspor Kulübü Başkanı Elmastaş:

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Elmastaş:
Bandırmaspor Kulübü Başkanı Elmastaş:
- "Bandırmaspor kulüp yönetimi olarak takımımızın bu sezon şampiyon olabilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık"

 BALIKESİR (AA) -  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'un kulüp başkanı Erhan Elmastaş, "Bandırmaspor kulüp yönetimi olarak takımımızın bu sezon şampiyon olabilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık" dedi.

Elmastaş, yarın oynanacak Kırklarelispor maçı öncesinde Atatürk Parkı'nda tribün liderleriyle bir araya geldi. 

Taraftarlara 2015-2016 futbol sezonu boyunca kötü tezahüratta bulunmamaları çağrısında bulunan Elmastaş, "Şampiyonluk yolunda taraftarlarımızın da desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Takıma destek olmalarını ve maçlarda kötü tezahürattan kaçınmalarını istiyoruz" diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun, taraftarların kısa süreliğine de olsa yapacağı kötü tezahürattan dolayı kulüplere para ve saha kapatma cezası verdiğine dikkati çeken Erhan Elmastaş, şunları söyledi:

"Bu ceza hem kulübümüze hem de stada gelerek takımlarını destekleyecek olan taraftarlarımıza zarar verecektir. Taraftarların, şampiyonluk hedefiyle çıktığımız bu yolda takımımızın her zaman yanında olmaları ve sportmence destekte bulunmaları bizim için önemli bir güçtür. Taraftarlarımızın 50 yıllık geçmişi bulunan Bandırmaspor'a yakışır bir şekilde sportmence destekleyeceklerine olan inancım tamdır."