Bandırmaspor Kulübü Başkanı Kılkışlı:

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Kılkışlı:
Bandırmaspor Kulübü Başkanı Kılkışlı:
- "Ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta, sahasında Tepecikspor ile karşılaşacak Bandırmaspor'un Kulüp Başkanı Mehmet Kılkışlı, sezonun ikinci devresine iyi bir başlangıç yapmak istediklerini bildirdi.

Kılkışlı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Tepecikspor karşısında galip gelerek ikinci devrenin ilk puanlarını almak istediklerini söyledi.

Bu sene, 4 yıldır kapısından döndükleri PTT 1. Lig'ee çıkmayı hedeflediklerini vurgulayan Kılkışlı, "Yönetim Kurulu olarak, Bandırmaspor'un PTT 1. Lig'e çıkmasına katkı yapacak oyuncuları takıma kazandırmak istiyoruz. 2 Şubat'ta sona erecek ara transfer döneminde teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda bir uç oyuncusunu takıma kazandırmayı planlıyoruz. Çok transfer yapmaktan ziyade yerinde ve yararlı olabileceğine inandığımız oyuncuları takıma kazandırmak istiyoruz" dedi.

Kılkışlı, Bandırmaspor taraftarlarına, Tepecikspor müsabakasında centilmenlik kuralları içinde takımı desteklemeleri çağrısında bulundu.

Bu maçta alacakları galibiyetin motivasyonlarını artıracağını dile getiren Kılkışlı, "Ligin ikinci devresine iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bugüne kadar kötü tezahürattan dolayı 32 bin lira para cezası ödedik. Yönetim olarak, taraftarlarımızın yapacağı kötü tezahürattan dolayı idari para cezasına çarptırılmak istemiyoruz. En iyi taraftar, takımına zarar vermeyen taraftardır" diye konuştu.