Bandırmaspor Kulüp Başkanı Kılkışlı:

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Kılkışlı:
Bandırmaspor Kulüp Başkanı Kılkışlı:
- "Buradan takıma uzak duranlara sesleniyorum. İster yardım edin, ister etmeyin, bu kulüp bu sene şampiyon olacak ve PTT 1. Lig'e çıkacak"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Bandırmaspor'un kulüp başkanı Mehmet Kılkışlı, "Buradan takıma uzak duranlara sesleniyorum. İster yardım edin, ister etmeyin, bu kulüp bu sene şampiyon olacak ve PTT 1. Lig'e çıkacak" dedi.

Kılkışlı, Barış Manço Kültür Merkezi'nde Bandırmaspor Taraftarlar Derneğince düzenlenen programda yaptığı konuşmada, Bandırmaspor'un şehrin takımı olduğun söyledi. 

Takıma şehir destek oldukça herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayacaklarını dile getiren Kılkışlı, şöyle konuştu:

"Bu takım belediyenin yardımı olmadan hiçbir yere gitmez, taşıma suyla değirmen dönmez' diyenler vardı. Belediye Başkanı Dursun Mirza'ya destekleri ve otobüs için teşekkür ederim ama otobüs haricinde başka bir destek göremiyoruz, deplasman masrafları ve giderleri büyük meblağlar. Belediye desteği olmadan hiçbir kulüp başarılı olamaz, yıllardan beri yüz kere söyledim gene söylüyorum, projelerin hayata geçmesi gerekir. Biz bugün varsak yarın yokuz. Bandırmaspor'a kalıcı gelir gerekiyor. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur'a teşekkür ederim, bizi sevdiğinden otopark gelirlerimize dokunmadı. Ayrıca Kaymakam Ali Mantı ve Milletvekili Cemal Öztaylan bizlere tesis armağan etti. Buradan takıma uzak duranlara sesleniyorum. İster yardım edin, ister etmeyin, bu kulüp bu sene şampiyon olacak ve PTT 1. Lig'e çıkacak."