Bandırmaspor taraftarları, kimsesiz çocuklarla iftar yaptı

Bandırmaspor taraftarları, kimsesiz çocuklarla iftar yaptı
Bandırmaspor taraftarları, kimsesiz çocuklarla iftar yaptı
BALIKESİR (AA) - Bandırmaspor taraftarları, Hicri Ercilli Sevgi Evlerinde barınan 20 çocuğa iftar verdi. Hicri Ercilli Sevgi Evleri Müdürü Necati...

BALIKESİR (AA) - Bandırmaspor taraftarları, Hicri Ercilli Sevgi Evlerinde barınan 20 çocuğa iftar verdi. 

Hicri Ercilli Sevgi Evleri Müdürü Necati Yaşar, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, Hicri Ercilli Sevgi evlerinin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün himayesine aldığı kimsesiz ve koruma muhtaç çocukların kalabalık yurt hayatının getirdiği olumsuz şartları iyileştirmek amacıyla kurulduğunu söyledi. 

Barınmaya muhtaç çocukların bu tur organizasyonlarla sosyal yaşamı ve sorumluluklarını öğrendiklerini dile getiren Yaşar, "Ramazan ayında Sevgi Evlerinde barınak çocuklarımıza bir aile ortamında sahip çıkan 'Kronikler' isimli Bandırmaspor taraftar grubuna, kurumumuz adına çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Bandırmaspor tribün lideri Özgün Eren de sevgi evlerinde kalan çocuklarla, bir aile ortamında iftar yapmak istediklerini belirterek, "Bize bu mutluluğu yaşatan çocuklarımıza ve kurum müdürümüze Bandırmaspor taraftarları adına teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı. 

Konuşmaların ardından Yaşar'a, Bandırmasporlu futbolcularının imzasının bulunduğu forma ve atkı hediye edildi.