Bandırmaspor Teknik Direktörü Biryol:

Bandırmaspor Teknik Direktörü Biryol:
Bandırmaspor Teknik Direktörü Biryol:
- "(Menemen Belediyespor ile 0-0 berabere kalmaları) Bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerekiyordu ancak olmadı. Deplasmanda alınan bir puanı da önemsiyorum"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta, Menemen Belediyespor ile 0-0 berabere kalan Bandırmaspor'un teknik direktörü Zafer Biryol, "Bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerekiyordu ancak olmadı. Deplasmanda alınan bir puanı da önemsiyorum" dedi.

Biryol, maç sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, müsabakanın belirli bölümlerinde dağınık görüntü vermelerine rağmen üstün olan tarafın kendileri olduğunu belirtti.

Maçta 6 net pozisyona girmelerine rağmen son vuruşlardaki eksikliklerinden dolayı bunları golle sonuçlandıramayarak 3 puan parolasıyla gittikleri deplasmandan bir puanla döndüklerini ifade eden Biryol, şunları kaydetti:

"En büyük eksikliğimiz, iyi oynadığımız maçlardan puanlarla ayrılamamak. Menemen Belediyespor müsabakası da iyi oynadığımız maçlardan biriydi. Bu maçtan galibiyetle ayrılmamız gerekiyordu ancak olmadı. Deplasmanda alınan bir puanı da önemsiyorum. Her maça farklı kadroyla çıkmamızın nedeni yoğun maç trafiğimizdir. Son 3 maçımızı hem hafta içi hem de hafta sonu oynamak zorunda kaldık. Bu, oyuncularımız üzerinde yorgunluğa neden oldu. Takımda rotasyon yaparak oyuncularımızın dinlenmesine yardımcı olduk. Oyuncularımızın büyük çoğunluğu benzer özelliklere sahip. Bundan dolayı rotasyonlar takım üzerinde çok olumsuz etkiye neden olmuyor. Bundan sonra sık aralıklarla maç oynamayacağız. Gelecek maçlarda rotasyona başvurmamızı gerektirecek bir sebep yok."