Bandırmaspor Teknik Direktörü Biryol:

Bandırmaspor Teknik Direktörü Biryol:
Bandırmaspor Teknik Direktörü Biryol:
- "BUGSAŞ Spor müsabakasından puan ve puanlarla dönmek istiyorduk. Ancak müsabakanın uzatma dakikalarında yediğimiz golle puansız olarak Bandırma'ya dönmek zorunda kaldık. Bizim için beklemediğimiz bir yenilgi oldu"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'un teknik direktörü Zafer Biryol, 4-3 kaybettikleri BUGSAŞ Spor müsabakasına ilişkin, "BUGSAŞ Spor müsabakasından puan ve puanlarla dönmek istiyorduk. Ancak müsabakanın uzatma dakikalarında yediğimiz golle puansız olarak Bandırma'ya dönmek zorunda kaldık. Bizim için beklemediğimiz bir yenilgi oldu" dedi.

Biryol, gazetecilere yaptığı açıklamada, oyuncuları David Deniz Kılınç'ın 30. dakikada gördüğü kırmızı karta kadar takım olarak istediklerini yaptıklarını söyledi.

Kırmızı karttan sonra 70 dakika 10 kişi oynadıklarını hatırlatan Biryol, şöyle konuştu:

"Bu bizim için kolay olmadı. BUGSAŞ Spor'a istediği oyunu kurmasına müsaade etmedik. Duran toplardan yediğimiz gollerden dolayı sahadan 4-3 mağlup ayrılmak zorunda kaldık. BUGSAŞ Spor müsabakasından puan ve puanlarla dönmek istiyorduk. Ancak müsabakanın uzatma dakikalarında yediğimiz golle puansız olarak Bandırma'ya dönmek zorunda kaldık. Bizim için beklemediğimiz bir yenilgi oldu. Liderle aramızdaki puan farkı 14'e çıktı. Bu gelişmelerden sonra hedefimiz ilk 5 içinde yer alarak Play-off'tan bir üst lige çıkmaktır. Önümüzdeki günlerde takım olarak bir seri yakalayacağımızı düşünüyorum. Bu hafta sonu sahamızda Hatayspor ile karşılaşacağız. Saha ve seyirci avantajımızı kullanarak maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz."