Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu:

Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu:
Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu:
- "Ara transfer dönemi bitmeden ihtiyacımız olan kanat oyuncusunu takımımıza kazandırarak lige güçlü girmek istiyoruz"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Bandırmaspor'un Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, "Ara transfer dönemi bitmeden ihtiyacımız olan kanat oyuncusunu takımımıza kazandırarak lige güçlü girmek istiyoruz" dedi.

Çapanoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, Antalya 'da 20 gün süren kampı en iyi şekilde değerlendirdiklerini bildirdi.

Kamptaki 6 hazırlık maçında ikişer galibiyet, beraberlik ve yenilgi aldıklarını belirten Çapanoğlu, teknik heyet olarak bunlarda oyuncuların performanslarından memnun olduklarını vurguladı.

Hazırlık müsabakalarında sonuçtan çok sahaya yansıyan oyuna baktıklarını dile getiren Çapanoğlu, şöyle konuştu:

"Takıma yeni katılan oyuncularımızın uyum sorununu kısa süre aşması bizleri sevindirdi. Bir hazırlık maçında oyuncumuz Celal Aras, girdiği ikili mücadele sonrası sakatlandı. Tedavisinin tamamlanması için kulüp doktorlarımız çalışmalarını sürdürüyor. İnanıyorum ki haftaya sahamızda oynayacağımız Tepecikspor müsabakasına yetiştirilecek. Ara transfer döneminde iki yeni oyuncu takımımıza katıldı. Transfer komitemizin kanat oyuncusu almak için çalışmaları devam ediyor. Ara transfer dönemi bitmeden ihtiyacımız olan kanat oyuncusunu takımımıza kazandırarak lige güçlü girmek istiyoruz."