Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu:

Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu:
Bandırmaspor Teknik Direktörü Çapanoğlu:
- "İkinci yarı gol ararken talihsiz bir şekilde duran toptan bir gol yedik"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup Takımlarından Bandırmaspor'un Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, 1-1 berabere kaldıkları Tepecik A.Ş müsabakasına ilişkin, maçın ikinci yarısında gol ararken talihsiz bir şekilde duran toptan gol yediklerini kaydetti.

Çapanoğlu, yaptığı açıklamada, müsabakaya takım olarak iyi başladıklarını ve istedikleri golü de bulduklarını söyledi.

İlerleyen dakikalarda 2 oyuncunun kırmızı kart görerek oyundan atılması üzerine maçın bir bölümünde 9 kişiyle mücadele ettiklerini dile getiren Çapanoğlu, bu durumun oyun düzenlerini bozduğunu anlattı.

Oyuncu eksikliğine rağmen sahada iyi oyun ortaya koyduklarını ifade eden Çapanoğlu, şunları kaydetti:

"İkinci yarı gol ararken talihsiz bir şekilde duran toptan bir gol yedik. Sahadan 3 puanla ayrılmamız gerekirken bir puanla ayrılmak zorunda kaldık. Yönetim kurulumuz da dahil olmak üzere tüm oyuncularımızı uyarmamıza rağmen kolay kart görmeye devam ediyoruz. Oyuncularımızla kart konusunu bir kez daha görüşerek buna kalıcı çözümler bulmamız gerekiyor. Bu konuda oyuncularımıza psikolojik destek verilmesi gerekiyorsa verdirmeye hazırız."

Ligin uzun bir maraton olduğuna dikkati çeken Çapanoğlu, "Ne bir maç kaybetmekle şampiyonluktan olunuyor ne de bir maç kazanmakla şampiyon olunuyor. Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız. Önemli olan taraftarımız ve oyuncularımızın buna inanmasıdır" diye konuştu.