Bandırmaspor Teknik Direktörü Kılıç:

Bandırmaspor Teknik Direktörü Kılıç:
Bandırmaspor Teknik Direktörü Kılıç:
- "Bandırmaspor, 3-4 yıldır final oynayan, finallerin eşiğinden dönen bir takım. O açıdan artık bu sezon olmazsa olmazlardan bir lig yaşayacağız"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'un teknik direktörü Kemal Kılıç, "Bandırmaspor, 3-4 yıldır final oynayan, finallerin eşiğinden dönen bir takım. O açıdan artık bu sezon olmazsa olmazlardan bir lig yaşayacağız" dedi.

Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni sezon için kadroyu kaliteli oyuncularla takviye ettiklerini söyledi. Sezon açılışını yarın Büyükçekmece Tepecikspor ile oynayacakları hazırlık maçıyla gerçekleştireceklerini belirten Kılıç, şunları söyledi: 

"İyi bir kadromuz var. Bir iki eksikliğimiz daha görülürse önümüzde 10 günümüz daha var. Transfer gerçekleştirebiliriz ama şimdiki kadromuz gayet iyi durumda. İlk hafta Kırklarelispor ile oynayacağız. Taraftarlarımız yanımızda olamayacaklar ama biz kazanıp camiaya bir galibiyet hediye etmek istiyoruz. Bandırmaspor, 3-4 yıldır final oynayan, finallerin eşiğinden dönen bir takım. O açıdan artık bu sezon olmazsa olmazlardan bir lig yaşayacağız."


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Yeni Sezon

  ,

  Hediye

  ,

  Galibiyet

  ,

  Lig

  ,

  Final

  ,

  sezon