Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı

Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı
Bandırmaspor Teknik Direktörü Özyazanlar'ın vefatı
- Kulüp başkanı Elmastaş: - "Güzel şeylere imza atacağız diye birbirimize söz verdik ama hocamız bizi çok erken bıraktı. Çok üzgünüz"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'un kulüp başkanı Erhan Elmastaş, teknik direktör Turhan Özyazanlar'ın vefatına ilişkin, "Güzel şeylere imza atacağız diye birbirimize söz verdik ama hocamız bizi çok erken bıraktı. Çok üzgünüz" dedi.

Özyazanlar ile kulüp yönetim kurulu Göksel Karlahan, teknik kadro ile takım kaptanı Ali Serin, kulüp tesislerinde toplantı yaptı.

Elmastaş, gazetecilere yaptığı açıklamada, "Acımız büyük. Güzel şeylere imza atacağız diye birbirimize söz verdik ama hocamız bizi çok erken bıraktı. Çok üzgünüz. Ailesine, yakınlarına sabırlar diliyorum. Hepimizi başı sağ olsun" diye konuştu.

Antrenör Erdal Ergörmüş de Özyazanlar'ın, kendisine örnek aldığı insanlardan biri olduğunu dile getirerek, "Çok iyi bir dost, çok iyi bir eş ve baba idi. Bize göre Türk futbolunda olması gereken yerde değildi. Çok bilgiliydi" dedi.

Antrenör Ramazan Erin ise üzüntülerinin çok fazla olduğuna dikkati çekerek, "Kültürlü, karakterli, dürüst insanların en başında gelecek bir ağabeyimizi kaybettik" ifadesini kullandı.

Karlahan ise şunları kaydetti:

"10 gün önce tanıdığımız hocamızı çok erken kaybettik. Bir baba, ağabey gibiydi. Efendiydi. Zor günlerimizde takımıza geldi. İnancı da çoktu. Biz de kendisine inanmıştık. Evinde ilk galibiyetini aldı ama sonucu göremedi. Allah rahmet eylesin."

Ali Serin de şu değerlendirmelerde bulundu:

"Acımız çok büyük. Bize öyle bir karakter yarattı ki bize yetti arttı bile. Takım arkadaşlarım adına da söylüyorum. Bandırmaspor iyi bir hoca ve insanı kaybetti. Tanıyabileceğimiz iyi hocalardan birini kaybetti. Bize 10 günde büyük görevler yükledi. Biz de istediği görevi yerine getirmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz. İsteklerinin çok daha fazlasını yapmak zorundayız."


  ETİKETLER:

  Ramazan

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Lig

  ,

  karakter

  ,

  Kulüp

  ,

  yönetim

  ,

  göksel