Bandırmaspor yeni sezonu açtı

Bandırmaspor yeni sezonu açtı
Bandırmaspor yeni sezonu açtı
BALIKESİR: (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor yeni sezonu törenle açtı.Törene, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Bandırma...

BALIKESİR: (AA) -  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor yeni sezonu törenle açtı.

Törene, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, Büyükşehirşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, 6. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Plilot Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk, milletvekilleri, çok sayıda taraftar katıldı.

Bandırmaspor Kulübü Başkanı Erhan Elmastaş, törende yaptığı konuşmada, Bandırmaspor'un gelecek zaferleri ve başarıları için herkesi birlik ve beraberliğe çağırdı. 

Teknik Direktör Kemal Kılıç ve mevcut kadrolarını yeni transferlerle güçlendirdiklerini dile getiren Elmastaş, "Bu takıma yürekten inanıyoruz. Hedefimiz büyük, gün geçmişle hesaplaşma günü değildir. Gün hepimizin göz bebeği Bandırmaspor'un çatısı altında birleşme ve güç birliği yapma günüdür. Hedeflediğimiz büyük başarılara ancak bu şekilde ulaşabiliriz" diye konuştu.

Kaymakam Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur, Onursal Başkan ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza da Bandırmaspor'un başarısı için her türlü katkıyı yapma sözü verdi.

Konuşmaların ardından Teknik yönetim ve futbolcular taraftarlara tanıtıldı.

Bordo-Beyazlı ekip kesilen kurban ve yapılan duanın ardından 2015-2016 sezonuna merhaba dedi.