Bandırmaspor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldız:

Bandırmaspor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldız:
Bandırmaspor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldız:
- "Ligin bitimine kısa bir süre kala bazı sosyal paylaşım sitelerinde yönetimi kurulunun maç sattığına yönelik açıklamalar ve paylaşımlar bizleri derinden üzmektedir."

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Talip Yıldız, "Ligin bitimine kısa bir süre kala bazı sosyal paylaşım sitelerinde yönetimi kurulunun maç sattığına yönelik açıklamalar ve paylaşımlar bizleri derinden üzmektedir" dedi.

Bu tür iddiaların takımı ve yönetimi olumsuz etkilediğini ifade eden Yıldız, iddia sahiplerini ispata davet etti. Medyanını bu iftiralara alet olmamaya özen göstermesi gerektiğini vurgulayan Yıldız, şunları kaydetti: 

"Yönetim kurulumuz, teknik heyet ve sporcularımız 4 yıldan beri kapısından döndükleri PTT 1. Ligi'ne bu yıl çıkma arzusu ve gayreti içindedir. Ligin bitimine kısa bir süre kala bazı sosyal paylaşım sitelerinde yönetimi kurulunun maç sattığına yönelik açıklamalar ve paylaşımlar bizleri derinden üzmektedir. Bunu iddiaları ortaya atanlar iddialarını ispatlamakla mükelleftirler. İddialarını ispatlayamayanlar camiamız ve kamuoyu gözünde müfteri olarak ilan edileceklerdir. Bütün bu gerçekler ortadayken ligin bitimine iki hafta kala bu tür iddiaları ortaya atmak abesle iştigaldir. Herkesi sorumlu davranmaya davet ediyoruz."

 

 

 

 


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Kırmızı

  ,

  İddia

  ,

  Lig

  ,

  İlan

  ,

  başkan

  ,

  sosyal

  ,

  maç

  ,

  yönetim

  ,

  Kamuoyu