Bandırmaspor'a taraftarlardan baklava ikramı

Bandırmaspor'a taraftarlardan baklava ikramı
Bandırmaspor'a taraftarlardan baklava ikramı
BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmasporlu oyunculara taraftarlardan baklava ikramı yapıldı.Bandırma Ülkü Ocakları...

BALIKESİR (AA) -  Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmasporlu oyunculara taraftarlardan baklava ikramı yapıldı.

Bandırma Ülkü Ocakları üyeleri, Nazilli Belediyespor maçı öncesi 17 Eylül Stadı'na giderek, antrenmanını izledi ve futbolculara baklava ikram etti.

Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Genç ,  Bandırmaspor'un her zaman yanında yer almaya devam edeceklerini belirterek, "Bu hafta Nazilli Belediyespor'u yenerek çıkışımızı devam ettireceğimize inanıyoruz. Allah futbolcu kardeşlerime güç, kuvvet versin" dedi.

Altyapı antrenörü Faruk Ahlatlı, takım olarak çok iyi bir hava yakaladıklarına işaret ederek, şöyle konuştu:

"Bunun karşılığını Orduspor maçında aldık. Bu galibiyetin anlamlı hale gelebilmesi için kendi sahamızda oynayacağımız Nazilli Belediyespor maçından da 3 puanla ayrılmamız gerekiyor. Aksi halde Ordu galibiyetinin hiçbir anlamı olmaz. Futbolcular bu maçın önemini biliyor. Serkan dışında eksiz oyuncumuz yok. Kadro olarak gerçekten çok güçlüyüz. Orduspor maçında başlayan çıkışımızı devam ettireceğiz. Bu ışığı futbolcularımın gözlerinde görüyorum. Taraftarlarımızdan hakemin son düdüğüne kadar takımlarını desteklemelerini bekliyoruz. Taraftarımızla bütünleşerek bu maçı kazanacağız."

 


  ETİKETLER:

  Orduspor

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Hava

  ,

  Lig

  ,

  eylül

  ,

  Nazilli

  ,

  zaman

  ,

  genç