Bandırmaspor'da Gümüşhanespor hazırlıkları

Bandırmaspor'da Gümüşhanespor hazırlıkları
Bandırmaspor'da Gümüşhanespor hazırlıkları
BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor, bir günlük iznin ardından Gümüşhanespor maçı hazırlıklarına teknik...

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor, bir günlük iznin ardından Gümüşhanespor maçı hazırlıklarına teknik direktör Mustafa Çapanoğlu gözetiminde başladı.

Kulübün Orta Ölçekli Sanayi Bölgesinde sosyal tesislerinde yapılan haftanın ilk antrenmanına sakatlığı bulunan Ali Serin katılmadı.

Bandırmaspor Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, deplasmandaki Gümüşhanespor müsabakasının her iki takım açısından zor bir maç olacağını söyledi.

Şampiyonluk iddialarını sürdürmeleri, Gümüşhanespor'un ise tehlikeli bölgeden uzaklaşması için ise puan ve puanlara mutlak ihtiyaç olduğunu dile getiren Çapanoğlu, şunları kaydetti:

"Gümüşhanespor müsabakasında sakatlığı bulunan Ali Serin'in yanı sıra kart cezalısı olan Cenk Kaplan ve Serkan Sözmen, maç kadrosunda yer alamayacak. Takımda sakat ve cezalı oyuncuların fazlalığı bizim açımızdan bir handikap. Takımda bulunan her oyuncumun diğer bir oyuncumuzun eksikliğini doldurabilecek nitelikte. Eksik kadromuza rağmen en iyi sonuçla Gümüşhane'den dönebilmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz."

 


  ETİKETLER:

  spor

  ,

  Kırmızı

  ,

  Lig

  ,

  sanayi

  ,

  sosyal

  ,

  maç