Bandırmaspor'da Nazillispor maçı hazırlıkları

Bandırmaspor'da Nazillispor maçı hazırlıkları
Bandırmaspor'da Nazillispor maçı hazırlıkları
BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor, deplasmanda Nazillispor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına...

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Bandırmaspor, deplasmanda Nazillispor ile oynayacağı müsabakanın hazırlıklarına başladı.

Oyuncular,  Şehit Mehmet Gönenç Lisesi Spor Salonu'nda Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu gözetiminde denge, kondisyon ve kuvvet çalışması yaptı.

İdman sonrasında gazetecilere açıklama yapan Çapanoğlu, "Kendi evimizde seyircisiz oynadığımız Kırklarelispor müsabakasında 2-2 berabere kalarak büyük bir fırsatı kaçırdık. Amacımız bu hafta sonu deplasmanda karşılaşacağımız Nazillispor müsabakasından puan ve puanlarla dönerek Kırklarelispor müsabakasını unutturmak" dedi.

Hedeflerinin 4 yıldan beri kapısından döndükleri PTT 1. Lig'e çıkmak olduklarını dile getiren Çapanoğlu, "Bu süreçte bizler gibi rakiplerimiz de puanlar kaybedecektir ancak tüm taraftarlarımızın şundan emin olsunlar ki Bandırmaspor bu yıl yıllardır özlemini çektiği PTT 1. Lig'e çıkacaktır" diye konuştu.