Bandırmaspor'da Turhan Özyazanlar dönemi

Bandırmaspor'da Turhan Özyazanlar dönemi
Bandırmaspor'da Turhan Özyazanlar dönemi
- Bordo-beyazlı ekip, Özyazanlar ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Bandırmaspor'da, Kemal Kılıç'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Turhan Özyazanlar getirildi.

Bandırmaspor'un Özsoylar İş Merkezi'ndeki ofisinde sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan Özyazanlar, törende yaptığı konuşmada, bordo-beyazlı takımı bir üst lige taşımak için ellerinden geleni ortaya koyacağını söyledi.

Özyazanlar, Bandırmaspor 8 yıldır PTT 1. Lig'in kapısından döndüğünü belirterek, şöyle konuştu:

"Teknik heyet olarak bu beklentilere cevap verebileceğimizi düşünüyorum. Bandırmaspor kadar bizler de teknik heyet olarak başarılı olmak istiyoruz. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Bandırmaspor iyi oyunculardan oluşmuş bir takım ancak bugüne kadar yaptığı maçlarda aldığı sonuçlar, benim kadar diğer takımları da şaşırttı. Orduspor müsabakasında ortaya koyduğumuz oyun, takımımızın neler yapacağını gösterdi. Bundan sonra taraflarımız seyir zevki yüksek ve sonuç odaklı bir takım seyredecek."

Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş ise 8 teknik direktörle görüştüklerini, kulübün beklentilerine cevap verecek nitelikte olmasından dolayı Özyazanlar ile anlaştıklarını ifade etti.


  ETİKETLER:

  Orduspor

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Oyun

  ,

  Lig

  ,

  sezon

  ,

  sözleşme

  ,

  ,

  Kulüp