Bandırmaspor'un maçları kadın ve çocuklara ücretsiz

Bandırmaspor'un maçları kadın ve çocuklara ücretsiz
Bandırmaspor'un maçları kadın ve çocuklara ücretsiz
BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'da, kulüp başkanı Erhan Elmastaş, kadın ve 15 yaşından küçük çocuk...

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig  Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'da, kulüp başkanı Erhan Elmastaş, kadın ve 15 yaşından küçük çocuk taraftarların iç saha maçlarını ücretsiz izleyebileceğini söyledi.

Elmastaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bandırmaspor'un hak ettiği yere gelmesi için dört koldan çalışmalara başladıklarını belirtti.

Transfere öncelik verilerek kadronun güçlendirildiğini, Bandırmaspor'un 50'nci yılında şampiyonluğu istediklerini ve bunun için sistemli bir çalışmanın içinde olduklarını vurgulayan Elmastaş, aynı zamanda kurumsallaşmayı da tamamlayacaklarını dile getirdi.

 

Elmastaş, 50'nci yılda tribünlerin dolacağına inandığına dikkati çekerek, "Bandırmaspor Yönetim Kurulu olarak bir karar aldık. Tüm kadınlarımıza ve 1 Ocak 2000 tarihinden sonra doğan, 15 yaş altı çocuklarımıza Bandırmasporumuzun maçları ücretsiz olacak" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Çocuk

  ,

  Kadın

  ,

  Lig

  ,

  Kulüp

  ,

  yönetim