Basketbol: Banvitspor Başkanı Kılıç:

Basketbol: Banvitspor Başkanı Kılıç:
Basketbol: Banvitspor Başkanı Kılıç:
- "2015-2016 sezonun öncesinde başarıya ve şampiyonluğa aç oyuncularımızı kadromuza kattık. Bu sezon lig ve Avrupa'da önemli işler yapmak istiyoruz"

BALIKESİR (AA) - Basketbol Süper Ligi takımlarından Banvitspor'un Başkanı Özkan Kılıç, "2015-2016 sezonun öncesinde başarıya ve şampiyonluğa aç oyuncularımızı kadromuza kattık. Bu sezon lig ve Avrupa 'da önemli işler yapmak istiyoruz" dedi.

Kılıç, Bandırma ilçesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Ekim'de başlayacak lig öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirtti.

İtalya ve Bandırma'da yaptıkları hazırlık maçlarında seyir zevki yüksek tempolu bir oyunla başarılı sonuçlar aldıklarını belirten Kılıç, şöyle konuştu:

"2015-2016 sezonun öncesinde başarıya ve şampiyonluğa aç oyuncularımızı kadromuza kattık. Bu sezon lig ve Avrupa'da önemli işler yapmak istiyoruz. 25-27 Eylül tarihlerinde  İstanbul 'da düzenlenecek TÜBAD kupasında CSKA Moskova, Anadolu Efes ve Galatasaray ile karşılaşacağız. Lig öncesinde bizim için iyi bir prova olacak. Bu yıl hem ligde hem de Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz. Eurocap'ta geçen yıl 64 takım arasında Avrupa 3'üncüsü olduk. Bu yılda Avrupa takımımızın olmazsa olmazıdır. Avrupa hedeflerimizin yanı sıra ligde de iyi işler yapma istiyoruz. İyi bir takım oluşturduk. Yönetim olarak takımımızı seyrederken heyecanlanıyoruz. Liglerin başlamasıyla birlikte taraflarımızdan bunu görecekler."