BGC'den Akpınar'a teşekkür plaketi

BGC'den Akpınar'a teşekkür plaketi
BGC'den Akpınar'a teşekkür plaketi
BALIKESİR (AA) - Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Anadolu Ajansı Bursa Bölge Müdürü olarak atanan Balıkesir Büro sorumlusu Zafer Akpınar'a...

BALIKESİR (AA) - Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti (BGC), Anadolu Ajansı Bursa Bölge Müdürü olarak atanan Balıkesir Büro sorumlusu Zafer Akpınar'a teşekkür plaketi verdi.

Cemiyet başkanı Ramazan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Akpınar ve ailesini akşam yemeğinde ağırladı, Balıkesir'de yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Demir, üyelerinin önemli yerlere gelmelerinden memnun olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Üyemiz olan Zafer Akpınar arkadaşımız, yaptığı haberlerle hem ilimizdeki meslektaşlarımızın önünü açtı hem de onlara örnek oldu. Bölgemize artı değerler katan haberlere imza attı. İlimizin tanıtımına öncülük etti. Cemiyetimiz üyesi bir arkadaşımızın 95 yıllık geçmişi olan Anadolu Ajansı'na bölge müdürü olarak atanması bizleri gururlandırdı. Her ne kadar kendisi bundan sonra Bursa'da görev yapacak olsa da cemiyetimiz üyesi olmaya devam edecek. Cemiyet olarak Zafer arkadaşımıza başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz. Allah yolunu açık etsin."

Konuşmaların ardından Demir, Akpınar'a teşekkür plaketi verdi.