Canbey'in aday adaylığı başvurusu

Canbey'in aday adaylığı başvurusu
Canbey'in aday adaylığı başvurusu
BALIKESİR (AA) - 7 Haziran seçimlerinde AK Partiden milletvekili adayı olan Mustafa Canbey, 1 Kasım'da yapılacak seçimler için aday...

BALIKESİR (AA) - 7 Haziran seçimlerinde AK Partiden milletvekili adayı olan Mustafa Canbey, 1 Kasım'da yapılacak seçimler için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Ak Parti İl Başkanlığına yaptığı başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Canbey, yenilenecek seçim sonrasında görev verildiği takdirde en iyi şekilde hizmet etmeye çalışacağını söyledi.

Aday adaylığı başvurusu için Basın İlan Kurumu Genel Müdür Yardımcılığı görevinden istifa ettiğini dile getiren Canbey, şunları kaydetti:

"Balıkesirimize, ülkemize hizmet için bir yola çıkmıştık. Bu yolculukta elimizi taşın altına koyduk, yine koyuyoruz, koymaktan da kaçınmayacağız. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. 7 Haziran seçimlerinde partimize ve şahsımıza destek veren değerli halkımıza, teşkilat mensuplarına, yerel ve ulusal basınımıza, sivil toplum örgütlerine tekrar teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerinde güçlü bir Türkiye güçlü bir Balıkesir için yeniden varım. Milletvekili aday adaylığımızın hayırlı olması dileğiyle ayrım yapmadan her kesimin desteğini bekliyoruz. Balıkesir evladına ve iktidarına gerekli desteği sandıkta daha güçlü bir iradeyle inşallah verecektir."