CHP Balıkesir Milletvekili Akın:

CHP Balıkesir Milletvekili Akın:
CHP Balıkesir Milletvekili Akın:
- "Terörü her yerde lanetliyoruz. Bu lanetlemeyi sadece lafta kalmadan yapmak istiyoruz. Bu nedenle hükümete diyoruz ki beraber olalım, birlik olalım, bu terörü hep birlikte çözelim"

BALIKESİR (AA) - CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, "Terörü her yerde lanetliyoruz. Bu lanetlemeyi sadece lafta kalmadan yapmak istiyoruz. Bu nedenle hükümete diyoruz ki beraber olalım, birlik olalım, bu terörü hep birlikte çözelim" dedi.

Akın, partisinin Karesi İlçe Başkanlığı'nda gazetecilere yaptığı açıklamada, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Terörün son dönemde sivil halkı da hedef almaya başladığını belirten Akın, şöyle konuştu:

"Allah, inşallah bize böyle acılar bir daha yaşatmasın çünkü Türk milleti böyle şeyleri hak etmiyor. Biz istiyoruz ki herkes, bütün millet rahat olsun. Herkes evine sıcak çorba götürebilsin. Kimsenin derdi olmasın, güvenlik sorunu olmasın. Terörü her yerde lanetliyoruz. Bu lanetlemeyi sadece lafta kalmadan yapmak istiyoruz. Bu nedenle hükümete diyoruz ki beraber olalım, birlik olalım, bu terörü hep birlikte çözelim."