"Çıkışımızı Menemen'de de sürdüreceğiz"

- Bandırmaspor Başkan Yardımcısı Karlahan: - "Son 3 haftada iyi bir çıkış yakaladık. Menemen Belediyespor maçında da hedefimiz, galibiyet"

BALIKESİR (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor'da, kulüp başkan yardımcısı Göksel Karlahan, 22 Kasım Pazar günü deplasmanda oynayacakları Menemen Belediyespor maçına ilişkin, "Son 3 haftada iyi bir çıkış yakaladık. Bu çıkışımızı Menemen'de de sürdüreceğimizi düşünüyorum. Hedefimiz, galibiyet" dedi.

Karlahan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Menemen Belediyespor maçını kazanarak, yükselişlerini sürdürmek istediklerini söyledi.

Bandırmaspor'un son haftalarda yükselişe geçtiğini vurgulayan Karlahan, "Takımın 50'nci kuruluş yıl dönümünde, 4 yıldan beri kapısından döndüğümüz PTT 1. Lig'ine çıkarak, taraftarlarımıza şampiyonluk hediye etmek istiyoruz" diye konuştu.

Karlahan, karşılaşmanın her iki takım açısından da zor geçeceğini ifade ederek, şunları kaydetti: 

"Her iyi takımın ligdeki iddiasını sürdürebilmek için sahadan puanlarla ayrılması gerekiyor. Son 3 haftada iyi bir çıkış yakaladık. Bu çıkışımızı Menemen'de de sürdüreceğimizi düşünüyorum. Hedefimiz, galibiyet. Bandırmaspor olarak hem ligde hem de Fair Play'de kazanarak, çifte şampiyonluk elde etmek istiyoruz."