Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın takım kaptanlarını kabulü

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın takım kaptanlarını kabulü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın takım kaptanlarını kabulü
- Balıkesirspor'un takım kaptanı Gökhan Ünal: - "Hem kulüpler hem de taraftarlar açısından toplantının futbolun geleceği için sağlıklı ve son derece olumlu geçtiğini düşünüyorum"

BALIKESİR (AA) -  Spor Toto Süper Lig takımlarından Balıkesirspor'un kaptanı Gökhan Ünal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan toplantının futbolun geleceği adına, kulüpler ve taraftarlar bakımından sağlıklı ve olumlu geçtiğini söyledi.

Ünal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, toplantıda, Fenerbahçe takım otobüsüne gerçekleştirilen saldırının ele alındığını belirterek, söz konusu olayın her takımın başına gelebileceğini ifade etti.

Herkesin taşın altına elini sokacağını, futbol için bunun gerekli olduğunu vurgulayan Ünal, şunları kaydetti:

"Rakip takım taraftarı olsun, biz olalım takım kaptanları, saha içinde daha dostane ve arkadaşça, her şeye ılımlı ve pozitif bakacağız. İnşallah bu toplantıdan sonra önemli kararlar da alınacak. Hem kulüpler hem de taraftarlar açısından toplantının futbolun geleceği için sağlıklı ve son derece olumlu geçtiğini düşünüyorum. Önümüzdeki süreçte bu tür toplantılar daha da sıklaşacak. Futbolu sadece futbol olarak yaşamaya çalışacağız. Bu toplantıların dokunduğumuz noktaya varmasını umuyoruz."

Ünal, toplantıya tüm takım kaptanlarını katıldığını dile getirdi.

Medyaya da önemli görevler düştüğüne işaret eden Ünal, "Medyanın bazı olaylara ılımlı ve yapıcı bakması lazım. İnşallah hedeflediğimiz sonuca ulaşırız" ifadesini kullandı.