Dursunbey'de 400 genç, Başkan Bahçavanla biraraya geldi

Dursunbey'de 400 genç, Başkan Bahçavanla biraraya geldi
Dursunbey'de 400 genç, Başkan Bahçavanla biraraya geldi
BALIKESİR (AA) - Dursunbey'de Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, 'Ortak Nokta Dursunbey' etkinliğinde 400 gençle biraraya geldi.Mehmet Akif Ersoy...

BALIKESİR (AA) - Dursunbey'de Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, 'Ortak Nokta Dursunbey' etkinliğinde 400 gençle biraraya geldi.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gençlere seslenen Bahçavan, uzun zamandır yapmayı planladıkları bu toplantıda, gençlerin fikirlerine önem verdiklerini belirtti. Gençlerin üreteceği yeni projelerle ilçeyi daha güzel bir geleceğe taşıyabileceklerini ifade eden Bahçavan, şunları kaydetti:

"Dursunbeyle ilgili kulaktan duyma sözlerle değil, gerçek anlamda bire bir muhatap olarak birlikte istişare yaparak yol haritası belirleyeceğiz. Bu toplantıları daha sıklıkla yapacağız. Bizler gençlere yeterince zaman ayıramıyor ve onların isteklerine cevap veremiyoruz. Bundan sonra bu tür etkinlikler sayesinde onları dinleyip, fikirler alacağız. Dursunbeyli gençler burada fikir beyan etsin, gelecekle ilgili neler düşündüklerini öğrenmek istiyoruz."

Konuşmasının ardından gençlere söz veren Bahçavan, öneri ve soruları tek tek cevapladı.