Dursunbey'de "ücretsiz internet" dönemi

Dursunbey'de "ücretsiz internet" dönemi
Dursunbey'de "ücretsiz internet" dönemi
- Belediye Başkanı Bahçavan: "Ücretsiz internet uygulamasını hayata geçirerek vatandaşların gündelik hayatını kolaylaştırmak için önemli bir adım attık"

BALIKESİR (AA) - Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, ilçede ücretsiz kablosuz internet (wi-fi) uygulamasını hayata geçirerek vatandaşların gündelik hayatını kolaylaştırmak için önemli bir adım attıklarını söyledi.

Bahçavan, gazetecilere yaptığı açıklamada, ücretsiz kablosuz internet uygulamasının seçim vaatleri arasında yer aldığını anımsattı. 

İlçenin merkezi olan Kent Meydanı'na wi-fi istasyonu kurarak vatandaşların hizmetine sunduklarını vurgulayan Bahçavan, "İstasyon sayesinde vatandaşlar parkta otururken telefon , bilgisayar ve benzeri cihazları kullanarak internet ihtiyaçlarını ücretsiz karşılayabilecek. Ücretsiz internet uygulamasını hayata geçirerek vatandaşların gündelik hayatını kolaylaştırmak için önemli bir adım attık" diye konuştu.

Bahçavan, bu hizmeti daha sonra Suçıktı, Saz Mesire Alanı gibi dinlenme alanlarında da vermeyi planladıklarını sözlerine ekledi.